Dabér Krata propůjčí hlas Black Pantherovi z Marvel's Avengers
Marvel's Avengers Novinka Dabér Krata propůjčí hlas Black Pantherovi z Marvel's Avengers

Dabér Krata propůjčí hlas Black Pantherovi z Marvel's Avengers

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

16. 7. 2021 09:05

Nadcházející DLC War for Wakanda, jež do Marvel's Avengers přivítá postavu i zemi původu Black Panthera, nabídne nakonec vedle dílčích změn hratelnosti i představení známého dabéra. Do vokálů slavného hrdiny se totiž nakonec opře Christopher Judge, také známý jako hlas Krata z posledního God of War nebo jako představitel Teal'ca z Hvězdné brány.

Reklama
Reklama

  • Marvel's Avengers v DLC War for Wakanda využije služeb dabéra Krata
  • Christopher Judge se chopí role Black Panthera

Christopher Judge pro časopis Entertainment Weekly zmiňuje, že původně o roli ani nestál. Důvodem je pochopitelně ona skutečnost, že loňský rok přinesl vedle řady nešťastných událostí i úmrtí představitele filmového Black Panthera, Chadwicka Bosemana. Změnu v zatvrzelém postoji měla podle slov Judge nakonec přinést až jeho nejbližší rodina, jež úpěnlivě trvala na jeho osobní účasti.

Král Wakady se s dunivým hlasem Krata vydá do probíhající akce už v srpnu. DLC spolu s jeho mírně zestárlou maličkostí představí i novou kampaň, obsahující vedle husté džungle i technologií přesycené ulice velkoměsta. Ještě letos by navíc na konzolích PlayStation 4 a 5 měl dorazit i dlouho slíbený Spider-Man, jehož příchod byl oproti původnímu plánu letos znovu odložen.

 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz