Crytek údajně chystá remaster 2. i 3. Crysis
Novinka Crytek údajně chystá remaster 2. i 3. Crysis

Crytek údajně chystá remaster 2. i 3. Crysis

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 11. 2020 14:50 5
Reklama
Reklama

Před pár dny se na internetu objevily uniklé dokumenty, které dokázala skupina Egregor získat z interní sítě Cryteku. Dle Twitter uživatele PPG se zde nachází přes 700 GB různých složek a dokumenty prozrazují spoustu zajímavých informací.

Crytek prý pracuje hned na několika projektech. Kromě Crysis VR třeba na Crysis Next – battle royale hře pro stovky hráčů, kde narazíme na nanosuit, rychlé souboje a další typické vlastnosti Crysis her. Studio dále pracuje na dalším dílu Ryse, Robinson: The Journey 2 nebo třeba mobilním Hunt: Showdown.

Zatímco tyto projekty jsou nejspíše ještě daleko před námi, dokumenty hovoří i o remasterech Crysis – kromě prvního dílu, který měl původně vyjít už v únoru, Crytek údajně plánuje remasterovat rovnou celou trilogii. Jelikož se celé vydávání posunulo, měly bychom se dalších remasterů dočkat příští rok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz