Control dnes obohatí foto režim
Hrej.cz Novinka

Control dnes obohatí foto režim

Marek Selinger

Marek Selinger

16. 10. 2019 07:40 3
Reklama
Reklama

Foto režimy se v posledních letech staly oblíbeným nástrojem těch hráčů, kteří si rádi vyhrají s určitou scénou v rámci nějakého titulu, přičemž vývojáři jim tuto možnost dopřávají v čím dál tím větším množství. Posledním důkazem je necelé dva měsíce starý Control, do něhož tato vymoženost přibývá s dnešním updatem 1.04.

Nově tak budou moci hráči objevovat budovu FBC ještě více detailněji, dostanou šanci si pořídit unikání fotky svého počínání v tomto mysteriózním světě od Remedy. Vstup do foto režimu bude umožněn skrz menu během pozastavené hry. Aktualizace je samozřejmě dostupná zdarma pro všechny, kteří si dílo finských vývojářů pořídili. Jestliže o koupi stále ještě uvažujete, o kvalitách hry vás může přesvědčit recenze od Davida, který se neostýchal a i přes technické potíže udělil maximální možné hodnocení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz