Co si zahrát o víkendu? Tyto mobilní hry jsou po omezenou dobu zadarmo
i Zdroj: Afif Kusuma / Unsplash
Mobilní hraní Novinka Co si zahrát o víkendu? Tyto mobilní hry jsou po omezenou dobu zadarmo

Co si zahrát o víkendu? Tyto mobilní hry jsou po omezenou dobu zadarmo

Jakub Fišer

Jakub Fišer

5. 8. 2022 11:00 1

Možná byste rádi strávili alespoň část víkendu hraním něčeho zajímavého na vašem mobilním telefonu. A pokud nevíte, co hrát, doporučíme tři tituly pro Android, které jsou aktuálně zlevněné na úplnou nulu a seženete je tedy zdarma.

Reklama
Reklama

  • Google Play opět nabízí pohled na pár placených her, které zlevnily na nulu
  • Fanoušky dungeon her potěší střílečka Dungeon Shooter
  • Najde se ale i něco pro fanoušky klasického žánru tower defense

Dungeon Shooter: Dark Temple

Zajímavá fúze žánrů dungeon RPG a FPS střílečky. V Dungeon Shooter máte za úkol procházet rozličné dungeony a se střelnou zbraní v ruce kosit typické fantastické nepřátele, jako jsou kostlivci, obří pavouci, divoké šelmy a démoni. Z traileru je patrné, že zbraní je velká spousta, od brokovnicí, přes samopaly a útočné pušky až po odstřelovačky.

Hra má přes 1 milion stažení a kladné hodnocení 4,2 hvězdičky z 5. Její původní cena je 3,49 dolaru, tedy asi 89 korun, nyní je ale k mání zcela zdarma.

Defense Zone 2 HD

Přesuňme se k dalšímu žánru typickému pro mobilní hry – tower defense. Sci-fi laděný titul Defense Zone 2 v HD nabízí pohled ze shora a hned několik desítek rozličných bojových vozidel či statických zbraní a turretů.

Hra nasbírala přes 100 tisíc stažení a uživatelé nešetří superlativy, hodnocení je 4,7 hvězdičky z 5. Původní cena 2,99 dolaru (72 korun), nyní je ke stažení zcela bezplatně.

Data Defense

A pro velký úspěch ještě jedna tower defense hra. Tentokrát přinášíme pohled na minimalistickou kybernetickou indie hru Data Defense. Teď už nemáte k dispozici žádné střelné zbraně, plamenomety ani nic podobného. Příběh titulu se totiž odehrává v kyberprostoru a vaším cílem bude zabránit infikování malwarem.

Přes 100 tisíc stažení a přes tisíc kladných hodnocení, to je Data Defense na Google Play. Původní cena necelých 5 dolarů (asi 120 korun) je minulostí a hru si můžete dopřát zadarmo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz