Hrej.cz Novinka

Cliff Bleszinski pracuje na dalším projektu, který nesouvisí s motorovými pilami

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
7. 4. 2021 14:10 1 Sdílej:

Zkušený a oblíbený designér Cliff Bleszinski, známý hlavně pod přezdívkou CliffyB, se vrací na scénu. Duchovní otec série Gears of War připravuje nový projekt, a i když zatím nechce prozradit žádné detaily, naznačuje že jde o něco velmi zajímavého. Zároveň však fanoušky ubezpečil, že nejde o další Gears, novinka prý nemá nic společného s motorovými pilami.

Reklama
Reklama

  • CliffyB zase pracuje na nějakém novém projektu
  • Prý nijak nesouvisí s motorovkami, vyloučit tedy můžeme Gears of War

„A, ano, pro informaci. Pracuju na nějakých nových věcech, a měli byste vědět, že je fakt hrozně, že o nich nemůžu nic říct. Smiřte se s tím. Jste nejlepší,“ napsal Cliff na svůj Twitter. Svůj projekt prý konzultoval s vývojářem a herním insiderem Ramim Ismailem. Ten tvrdí, že jde o velkou bombu a těší se na další aktuální informace.

Po odchodu ze studia Epic založil Bleszinski studio Boss Key a v roce 2017 vydal arénovou střílečku LawBreakers. I přes pozitivní odezvu kritiků ale šlo o velké fiasko, projekt nedokázal udržet hráče a po zhruba roce fungování zanikl. Cliff se pak stáhl z herního průmyslu. V současnosti se věnuje kultuře, produkuje muzikály, investuje v technologickém městě Raleigh (kde sídlí i Epic) a píše autobiografii.

Zdá se ale, že Cliffymu hry chybí. Povede se mu další comeback lépe, než ten poslední?

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz