Chrono Break podle tvůrce Owlboye
Každou chvíli se na internetu objevují výtvory od fanoušků, které se inspirují pracemi nejrůznějších vývojářských studií. Tentokrát se do toho pustil Simon S. Andersen, který má na triku docela netradiční pixelartovou plošinovku Owlboy. Vydal trailer, ve kterém světu ukazuje svoji představu o pokračování kultovního JRPG Chrono Trigger.
Pokud nevíte, o co jde, tak Chrono Trigger a jeho pokračování Chrono Cross jsou japonská RPG ala Final Fantasy. Pro některé fanoušky je dokonce série Chrono kvalitativně lepší. Už dlouho se spekuluje o tom, že by mohl přijít další díl, ale o této sérii jste v poslední době mohli slyšet jen v souvislosti se zmršeným portem na PC.
Celé video od Andersona má něco málo přes minutu a musíme uznat, že s pixelartem to opravdu umí. Jako název použil Chrono Break a to z jednoho prostého důvodu. Přesně takhle měl totiž znít název pokračování, jehož vývoj byl ale po nějaké době bohužel zrušen. Square Enix to zdůvodňuje tím, že v té době vyvíjeli také Final Fantasy XI, které potřebovalo mnohem více prostředků, než předpokládali. Aktuálně se o budoucích plánech s touto značkou nic neví.