Chernobylite dostává obsahový update. Autoři připravili šest příběhových misí a zbrusu nový rogue-lite režim
i Zdroj: The Farm 51
Chernobylite Novinka Chernobylite dostává obsahový update. Autoři připravili šest příběhových misí a zbrusu nový rogue-lite režim

Chernobylite dostává obsahový update. Autoři připravili šest příběhových misí a zbrusu nový rogue-lite režim

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 6. 2022 11:49

Studio Farm 51 už zvládlo odbavit konzolové verze RPG Chernobylite, mohlo se tedy plně soustředit na přípravu obsahového updatu. Hráčům nyní servíruje nové příběhové mise a také rogue-lite režim.

Reklama
Reklama

  • Chernobylite se přesouvá do druhé sezóny
  • Ve hře se zpřístupnil nový režim a příběhové mise
  • K dispozici je i placené DLC Red Trees

Součástí druhé sezóny je VR headset umístěný na základně, ten vám umožní hrát hru uvnitř hry. S Igorem se vydáte na průzkum připravených úrovní, kolem najdete náhodně vygenerované zbraně, dovednosti a nepřátele. 

V případě smrti hra sice skončí, Igor si však může ponechat všechny získané dovednostní body. Do “skutečného” světa se také propíšou interakce s lidmi, které Igor potkal s brýlemi na hlavě. 

Jak už bylo řečeno, krom nového režimu hru obohatí také šest příběhových misí. To se stále bavíme o bezplatném obsahu. Připraveno je také zpoplatněné DLC Red Trees, který Igorovu základnu promění k nepoznání. Jeho součástí jsou také rozmanité kosmetické předměty.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz