Brzy vyjde next-gen verze Chernobylite, autoři chystají také vylepšenou edici pro PC
i Zdroj: Hrej.cz
Chernobylite Novinka Brzy vyjde next-gen verze Chernobylite, autoři chystají také vylepšenou edici pro PC

Brzy vyjde next-gen verze Chernobylite, autoři chystají také vylepšenou edici pro PC

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 2. 2022 11:18

Studio Farm 51 v případě svého RPG Chernobylite nejprve připravilo PC verzi, později hru vydalo také na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Zbývá už jen dotáhnout přípravy nativní next-gen verze.

Reklama
Reklama

  • Chybernobylite za necelé tři měsíce zamíří na nové konzole
  • Nabídne dva grafické režimy, na konzoli PlayStation 5 využije možností DualSense
  • Termín vydání je stanoven na 21. dubna

Na nových konzolích by se hra měla objevit za necelé tři měsíce, spolu s ní chtějí autoři rovnou odbavit také vylepšenou edici určenou pro PC. Slibují vylepšené vizuály okořeněné ray tracingem, na konzolích pak budou připraveny dva režimy - hráči si mohou vybrat dynamické 4K rozlišení při 30 FPS, nebo 1080p/60 FPS.

Na konzoli PlayStation 5 bude Chernobylite podporovat karty aktivit, tvůrci navíc zapracovali i na využití adaptivních triggerů a haptické odezvy ovladače DualSense. Dojde také na vydání fyzické kopie.

Oznámení rovněž zahrnuje informace o bezplatném DLC Blue Flames, v němž se krom bonusových předmětů skrývá příběh Memories of You, který se točí kolem Tatyany a Igora. Zbývá už jen prozradit termín - Chernobylite se na nových konzolích objeví 21. dubna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz