Chernobylite příští týden opustí režim předběžného přístupu, na konzolích vyjde v září
i Zdroj: Hrej.cz
Chernobylite Novinka Chernobylite příští týden opustí režim předběžného přístupu, na konzolích vyjde v září

Chernobylite příští týden opustí režim předběžného přístupu, na konzolích vyjde v září

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 7. 2021 08:47

Chernobylite se příští týden překlopí z předběžného přístupu do plné verze. Doposud ale nebylo jasné, kdy se hra objeví na konzolích. Nyní už jsme moudřejší.

Reklama
Reklama

  • 7. září vyjde Chernobylite i na konzolích 
  • Next-gen verze zatím konkrétní termín nemá
  • Oznámení doplňuje působivý trailer

Konzolisté naštěstí nebudou muset čekat o mnoho déle. Verze pro PlayStation 4 a Xbox One totiž vyjde 7. září. Informaci potvrzuje působivý trailer, v němž autoři ze studia Farm 51 lákají na ikonická místa kolem Černobylu.

Dosud ale stále není jasné, jak to vypadá s next-gen verzí. Autoři již potvrdili, že na ni dojde ještě během letošního roku, na konkrétní termín si ale budeme muset počkat.

Chernobylite se odehrává po 30 letech od jaderné havárie. Hráč se vrací na místo činu, kde naráží na nepřátelské vojáky pátrající po kořisti, ale také na daleko horší bytosti. Na cestě nicméně potká i rozumnější jedince, které navíc může naverbovat do svých služeb. Jak už bylo řečeno, na PC hra vyjde příští týden, konkrétně 28. července.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz