Zapovězený západ a zdejší kmeny se představují v ukázce z Horizon Forbidden West
i Zdroj: Hrej.cz
Horizon Forbidden West Novinka Zapovězený západ a zdejší kmeny se představují v ukázce z Horizon Forbidden West

Zapovězený západ a zdejší kmeny se představují v ukázce z Horizon Forbidden West

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 1. 2022 12:58

Studio Guerrilla Games v týdnu překvapilo oznámením Horizon Call of the Mountain, exkluzivity pro druhou generaci virtuální reality z dílny Sony. Vývojáři však nyní musí věnovat pozornost především další cestě zvědavé Aloy, která brzy navštíví západní část země, kde se krom robotických potvor setká se zástupci zdejších kmenů. A právě jim se věnuje nový trailer.

Reklama
Reklama


Ukázka pořízená na konzoli PlayStation 5 začíná na východní straně Sundomu, kde našli útočiště řemeslníci a stavitelé kmene Oseram, kteří celodenní práci většinou zakončí v oblíbené hospodě. Příslušníci kmene Carja už tak bezstarostní nejsou, obávají se totiž nebezpečí za hranicemi svého území. 

V Plainsonu Aloy narazí na zvláštní nákazu ohrožující přirozený koloběh života, ztrápenou půdu se líbezným zpěvem snaží uzdravit Utarové. Více na západ pak táboří klany agresivních Tenakthů, kteří stojí v první linii proti rebelům kmene Regalla a robotickým mašinám v jejich službách. 

Pouze výčet rozmanitých kmenů napovídá, že Aloy čeká opravdu dlouhá cesta, dá se očekávat, že bude rozloha zdejšího světa mnohem větší než v případě Zero Dawn. O tom se ostatně přesvědčíme velmi brzy. Forbidden West vyjde 18. února na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz