Část her od Bethesdy nabídne FPS boost
Novinka Část her od Bethesdy nabídne FPS boost

Část her od Bethesdy nabídne FPS boost

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

13. 3. 2021 11:35 1

V návaznosti na oficiální provázání společností Microsoft a Bethesda přichází Xbox Podcast s potvrzením funkce FPS Boost pro část her z produkce Bethesda Softworks. Funkce má být u vybraných her dostupná na konzolích Xbox Series X a Xbox Series S.

Reklama
Reklama

Možnost přepínání mezi stabilní hranicí 30 FPS a dynamickým nastavením (až) 60 FPS se má konkrétně promítnout do her: Fallout 4, Fallout 76, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Dishonored: Definitive Edition a Prey (2016). 

Datum zavedení nové funkce Xbox Series do uvedených her nebylo prozatím stanoveno. Jmenovitě u Falloutu 4 se o ni však představitelé Microsoftu zmínili už během loňského října.

Informace o vyšší snímkové frekvenci současně přichází krátce po rozšíření nabídky předplatného Xbox Game Pass o dvacítku titulů od Bethesda Softworks – mezi nimi i celý seznam výše uvedených her. Máte-li proto zájem některou z nich vyzkoušet, nyní je ideální chvíle.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz