Call of Duty: Vanguard předvádí režim Zombies v traileru s hudbou od Billie Eilish
Call of Duty: Vanguard Novinka Call of Duty: Vanguard předvádí režim Zombies v traileru s hudbou od Billie Eilish

Call of Duty: Vanguard předvádí režim Zombies v traileru s hudbou od Billie Eilish

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 10. 2021 11:18

Včera se rozpoutala menší bitva o pozornost fanoušků válečných akcí. Krom Hazard Zone pro Battlefield 2042 došlo také na představení režimu Zombies pro Call of Duty: Vanguard. I v tomto případě je připraven působivý trailer.

Reklama
Reklama

  • Trailer ukazuje režim Zombies pro nové Call of Duty
  • Jde o prequel pro režim v Black Ops Cold War
  • Autoři potvrdili některé schopnosti

Zatímco příběhovou kampaň a multiplayer připravuje studio Sledgehammer Games, Zombies má i nadále v režii Treyarch. Další nálož nemrtvého masa poslouží jako prequel pro zombie režim z Black Ops Cold War, přičemž rozšiřuje příběhovou linku kolem Dark Aether.

Informací zatím není mnoho. Vývojáři již potvrdili, že se hráči mohou těšit na nové dovednosti, třeba možnost zmrazit nemrtvé, případně je alespoň krátce zpomalit, k dispozici jsou také orby udělující okamžité poškození. Chybět samozřejmě nebudou ani zbraně z éry druhé světové války, které bude možné upravovat během zápasu.

V týdnu zároveň došlo na představení příběhové kampaně, v níž hráči budou muset zabránit rozmachu čtvrté říše. Call of Duty: Vanguard vyjde 5. listopadu na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz