V příběhové kampani Call of Duty: Vanguard musí hráči zabránit rozmachu čtvrté říše. Trailer představuje hlavní postavy
Call of Duty: Vanguard Novinka V příběhové kampani Call of Duty: Vanguard musí hráči zabránit rozmachu čtvrté říše. Trailer představuje hlavní postavy

V příběhové kampani Call of Duty: Vanguard musí hráči zabránit rozmachu čtvrté říše. Trailer představuje hlavní postavy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 10. 2021 11:11

Možná si ještě vzpomenete na téměř desetiminutovou ukázku z Call of Duty: Vanguard, kterou Activision prezentoval na akci Opening Night Live. Návštěva Stalingradu naznačila, že se letošní kampaň ponese v duchu filmové podívané, což víceméně potvrzuje i čerstvý příběhový trailer.

Reklama
Reklama

  • Trailer načrtává příběh Call of Duty: Vanguard
  • Příslušníci útvaru Task Force One se postaví hrozbě v podobě čtvrté říše
  • Hlavním záporákem je nacistický vůdce Heinrich Freisinger

Ukázka představuje hlavní postavy - členy zvláštního útvaru Task Force One, do kterého patří výsadkář a velitel skupiny Arthur Kingsley, jeho pravá ruka Richard Webb, pilot Wade Jackson, specialista na výbušniny Lucas Riggs a samozřejmě také Polina Petrova, která si obdivuhodně rozumí s odstřelovací puškou. 

V záběrech se však ukázal také hlavní záporák, jímž je nacistický vůdce Heinrich Freisinger, jenž hodlá svět uvrhnout do stínu čtvrté říše. Autoři tedy v podstatě pracují s jistou formou alternativní historie, která se odehrává krátce po skončení války.

Hráči se podívají na tradiční bojiště druhé světové v západní i východní Evropě, Pacifiku i severní Africe. Místa jsou spojena s výše zmíněnými hrdiny, kteří jsou nakonec pověřeni likvidací nové hrozby v podobě Freisingera. Call of Duty: Vanguard vyjde na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series, termín je stanoven na 5. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz