Call of Duty: Black Ops Cold War nás nechá nakouknout do zombie Berlínu
Call of Duty: Black Ops Cold War Novinka Call of Duty: Black Ops Cold War nás nechá nakouknout do zombie Berlínu

Call of Duty: Black Ops Cold War nás nechá nakouknout do zombie Berlínu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

11. 7. 2021 10:25

Zombie odnož posledního dílu Call of Duty se už za pár dní podívá do nového prostředí. Nová mapa Mauer Der Toten dorazí jako součást updatu pro čtvrtou sezónu a nechá hráče nakouknout do mrtváky sužovaných ulic německého velkoměsta.

Reklama
Reklama


Mauer Der Toten zavede zbylé přeživší na pouť neutěšenou městskou zástavbou, pyšnící se úzkými ulicemi, klaustrofobními tunely s aktivní vlakovou soupravou a možností lanového přesunu mezi střechami jednotlivých budov. 

Mid-season update spolu s novou mapou dorazí 15. července. Mimo ní bude možné vyzkoušet i experimentální zbraň CRBR-S Wonder Weapon, schopnou, podobně jako v Controlu, transformace ve čtveřici variant; nebo transportní zařízení LT53 Kazimir, umožňující teleportaci nepřátel i hráčů. 

Poslední zásadní novinkou bude debut Mule Kicku, schopnosti, díky které mohou hráči bez většího investování ve stromě dovedností nosit rovnou tři zbraně namísto dvou. Kromě něj plánuje Treyarch provést i další rebalanc zbraní a nepřátel.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz