Bulánci už jsou nejúspěšnějším projektem historie Startovače
Novinka Bulánci už jsou nejúspěšnějším projektem historie Startovače

Bulánci už jsou nejúspěšnějším projektem historie Startovače

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

31. 5. 2021 12:41 1

Návrat legendárních Bulánků skutečně trhá rekordy. Na crowdfundingové platformě Startovač už agresivním polštářům hráči přislíbili více než 5,3 milionu českých korun. BULÁNCI SE VRACÍ se tak stali nejúspěšnějším projektem historie platformy, překonali i všechny projekty cestovatele Dana Přibáně a jeho trabantového “Žlutého cirkusu”.

Reklama
Reklama

  • Bulánci na Startovači vybrali přes 5,3 milionu korun
  • Jsou tak nejúspěšnějším projektem historie platformy
  • Autoři stále přidávají další cíle, projekt má ještě 16 dní

SleepTeam od poslední novinky vymyslel řadu nových odměn. Po meziplatformním multiplayeru a podpoře mobilních platforem tak přijde třeba minomet s přísavnou minou, vesmírná úroveň se stavem bez tíže nebo režim Battle Royale. V současnosti přispěvatelé sahají po metě 5,5 milionu korun, která zajistí fotbalovou minihru. Miliardového cíle s VR verzí se ale backeři asi nedočkají…

Řada úrovní odměn už je vyprodaná, našel se i generální partner, který na hru přispěl 150 tisíc korun. Procentuální úspěšnost už dosáhla 1064 %, projekt má navíc stále více než 16 dní času, procenta tedy mohou dále naskakovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz