Build bety Battlefieldu údajně nebyl tak starý, jak tvrdilo DICE. Studio se podle všeho potýká s problémy
Battlefield 2042 Novinka Build bety Battlefieldu údajně nebyl tak starý, jak tvrdilo DICE. Studio se podle všeho potýká s problémy

Build bety Battlefieldu údajně nebyl tak starý, jak tvrdilo DICE. Studio se podle všeho potýká s problémy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 10. 2021 08:52

Battlefield 2042 má za sebou otevřený betatest, který zřejmě nedopadl dle představ EA a studia DICE. V oficiálním vyjádření byli hráči upozorněni, že se jedná o několik měsíců starý build, podle posledních spekulací tomu tak ale být nemusí.

Reklama
Reklama

  • Build bety Battlefieldu podle insidera pochází z první poloviny září
  • Nedá se tedy říct, že byl několik měsíců starý, jak tvrdili vývojáři
  • Vývoj se prý potýká s problémy, zaměstnanci se bojí o svá místa

Hráči kritikou nešetřili, krom problémů s připojením a dalších technických nedostatků jim vadily i designové prvky, například nepřehledné bojiště, chování umělé inteligence a další věci. Komunitní manažer Adam Freeman argumentoval, že je betaverze už několik měsíců stará, čímž chtěl zřejmě omluvit veškeré nedostatky. Insider Tom Henderson nicméně naznačuje, že by pravda mohla být trochu jinde.

Podle něj jde ve skutečnosti o build z první poloviny září, tedy zhruba z doby, kdy se měl betatest původně uskutečnit. Vlivem odkladu se sice posunulo i testování, vývojáři však už na tuto verzi nesáhli. Dle Hendersona ale určitě nelze tvrdit, že šlo o několik měsíců starý build.

Navíc se zdá, že DICE momentálně netrápí pouze potíže vyplývající z betatestu. Henderson totiž navíc poukázal na problém s managementem, vedení studia údajně ignoruje kritiku a nepodporuje kreativitu. Někteří zaměstnanci se prý dokonce bojí o svá místa. 

Henderson sice patří mezi ověřené informační kanály, i tak je ale na místě brát tyto detaily s velkou rezervou. Stále platí, že nový Battlefield vyjde 19. října. Pokud jste betu nestihli, můžete si přečíst dojmy, které pro vás shrnul Radek.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz