Bloober Team ukazuje první souvislejší záběry z hororových Layers of Fear
i Zdroj: Bloober Team / Tisková zpráva
Novinka Bloober Team ukazuje první souvislejší záběry z hororových Layers of Fear

Bloober Team ukazuje první souvislejší záběry z hororových Layers of Fear

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

17. 3. 2023 19:32

Polské studio Bloober Team představilo první delší gameplay záběry z chystaného hororu Layers of Fear. Ten by měl vyjít v červnu a autoři slibují především velmi vysokou technickou úroveň díky využití Unreal Enginu páté generace včetně technologie Lumen.

Reklama

  • Bloober Team ukazuje první delší gameplay záběry z Layers of Fear
  • Chlubí se novými technologiemi, především Unreal Enginem 5

Kromě toho by měla být samozřejmostí podpora ray tracingu, HDR a rozlišení 4K, což už je ale v dnešní době standard. Sluší se doplnit, že nepůjde o vyloženě čistě novou záležitost. Layers of Fear v sobě skloubí původní dvě hry s jejich DLC společně s novým příběhem The Final Note s alternativním pohledem na děj jedničky. Kromě toho titul také nabídne příběhovou kampaň The Writer propojující obě hry. Původní příběhy tedy můžete prožít v kompaktnějším balení a s lepší grafikou.

“Layers of Fear je poctou našim fanouškům. Hra formovala způsob, jakým se snažíme vytvářet co nejlepší hororové zážitky, a doufáme, že se naší komunitě bude líbit to, co považujeme za vrcholné dílo série,” prohlašují o hře samotní autoři.

Mezi zmíněné novinky patří implementace lucerny jako efektivního zdroje světla nebo přepracování a rozšíření soundtracku. Tvůrci by ale měli skrývat i další překvapení.

Layers of Fear vyjde v červnu letošního roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Polské studio vedle toho pracuje také na zatím neoznámeném příspěvku do série Silent Hill.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz