Blizzard bojuje s problémovým vydáním Overwatch 2, hlásí nápravu řady problémů
i Zdroj: Blizzard
Novinka Blizzard bojuje s problémovým vydáním Overwatch 2, hlásí nápravu řady problémů

Blizzard bojuje s problémovým vydáním Overwatch 2, hlásí nápravu řady problémů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 10. 2022 10:49

Od vydání Overwatch 2 uběhlo už více než 24 hodin, hra se ale stále potýká s porodními bolestmi, o kterých jsme vás informovali včera. I po několika hodinách od vydání si hráči stěžují na řadu problémů, Blizzard ale dle nového prohlášení pracuje na nápravě a většinu kritických chyb se podařilo vyřešit.

Reklama

  • Blizzard napravuje problémy s Overwatch 2
  • Zlepšila se stabilita serverů i přihlašovací fronty

Blizzard se k celé situaci vyjádřil až během dnešní noci a za celou situaci se omluvil. V první řadě zmiňuje, že launch hry nenaplnil jak hráčské, jak vývojářské očekávání. Studio zapracovalo na problémech s lobby, kdy hráči zaznamenávali buď vyhození z lobby, nebo naskakování vyšších čísel hráčů před nimi. Optimalizovalo se připojení do hráčské databáze a neustále se pracuje na stabilitě serverů.

Objevily se také problémy se spojením účtů na konzolích a PC, kdy funkce vůbec nefungovala, hra je po spojení vyhodila nebo chyběla část předmětů. I tento problém by měl být napraven, především vývojáři uklidňují, že žádná data nebyla ztracena a všechny předměty jim budou na účet dodány.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz