Blair Witch se vrací ve verzi pro PSVR a SteamVR
i Zdroj: Hrej.cz
Blair Witch Novinka Blair Witch se vrací ve verzi pro PSVR a SteamVR

Blair Witch se vrací ve verzi pro PSVR a SteamVR

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 8. 2021 12:25

Horor polského studia Bloober Team čerpající z filmové licence Blair Witch se na PlayStationu objevuje v intensivnější variantě. Kromě klasického křižování okolí vesnice Burkitsville po boku věrného psího společníka Bulleta můžete hrou už nyní projít i s headsetem PSVR a SteamVR.

Reklama
Reklama

  • Bloober Team vydávají Blair Witch: VR Edition pro PlayStation VR a Steam VR
  • Základní cena na obou platformách odpovídá 800 korunám
  • Na Steamu hru najdete s dočasnou slevou

Po loňském uvedení verze pro Oculus Quest a pár týdnů starém vydání na Oculus Rift se tak herní adaptace Blair Witch s vydáním na PlayStation VR a Steam VR dostává již defacto ke všem majitelům VR headsetů. Koupě vyjde zájemce na přibližně 800 Kč, přičemž za zmínku stojí i fakt, že součástí přechodu do virtuální reality je i zvýšená interaktivita prostředí. Mimo procítěnějšího hlazení Bulleta můžete tak například zacházet s vybranými předměty, jako jsou dveře či auta, nebo přimět Bulleta k očichání objektů. 

Jelikož ale není vše pouze o příjemném prožitku bez známek ohrožení, dojde oproti původní verzi z roku 2019 i na přidání dalších nepřátel a většího počtu zvuků, které při vlastním hraní asi příliš neoceníte.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz