Path of Exile vezme hráče na výpravu za stopami pradávné civilizace
Path of Exile Novinka Path of Exile vezme hráče na výpravu za stopami pradávné civilizace

Path of Exile vezme hráče na výpravu za stopami pradávné civilizace

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

16. 7. 2021 12:35

Novozélandská skupina vývojářů z Grinding Gear Games dopředu předesílala, že 15. července dojde k odhalení dalšího rozšíření, které svět Path of Exile posune zase o kus dále. Jak slíbili, tak se i stalo, a na fanoušky tak čekalo první video z Expedition, bezplatného dodatku slibujícího vedle příběhu i nové schopnosti a balanční změny.

Reklama
Reklama

  • Vývojáři Path of Exile oznámili v rámci streamu bezplatné rozšíření Expedition
  • Hráči se vydají na nebezpečnou pouť ve stopách pradávné civilizace

Příběhově se v Expedition připojíme k výpravě Kalguur, směřující k odkrytí prvních pozůstatků jejich pradávné civilizace v oblasti Wraeclast. Vedle těchto explorativních procedur, plných nástrah a nebezpečí, narazíme taktéž na přidanou čtveřici obchodníků, 19 nových skillů a podpůrných gemů či vítané rozšíření skupin předmětů a vybavení.

Zásadní novinku pro stálé hráče představuje dále kompletní přepracování, resp. nervofání systému flakónů nebo vyslyšení proseb po navrácení režimu Royale, jenž se ve hře objevil během specializovaného eventu v dubnu 2018. Jeho vyzkoušení je až do skončení následného víkendu možné už nyní. Později bude po omezenou dobu dostupný výhradně skrze víkendy.

Path of Exile: Expedition dorazí 23. července na PC a 28. července i na Xbox a PlayStation.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz