Bethesda nestíhá, Starfield i Redfall odkládá na příští rok
i Zdroj: Bethesda
Starfield Novinka Bethesda nestíhá, Starfield i Redfall odkládá na příští rok

Bethesda nestíhá, Starfield i Redfall odkládá na příští rok

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

12. 5. 2022 14:14

Bethesda na svém oficiálním Twitteru oznámila nepříjemnou informaci. Odložila vydání očekávaných titulů Starfield a Redfall na první polovinu příštího roku. Odklad odůvodnila tradiční snahou o splnění ambicí a maximální vyladění obou her.

Reklama
Reklama

  • Projekty Starfield a Redfall byly odloženy na první polovinu příštího roku

Starfield byl představen během E3 v roce 2018 a dle dlouhodobých plánů měl vyjít už 11. listopadu letošního roku. Datum vydání bylo ale oznámeno v neobvyklém předstihu a o jeho dodržení jsme od začátku mírně pochybovali. Nové konkrétní datum příspěvek nezmiňuje, budeme si tedy muset počkat.

To samé platí pro novinku z kanceláří studia Arkane. Redfall byl představen na E3 v roce 2021, jeho první přijetí bylo nicméně celkem vlažné. Upírská akce měla vyjít letos v létě, ani to ale nevyjde.

Oba projekty jsou exkluzivitami pro konzole Xbox Series a PC. Bethesda v příspěvku děkuje všem nadšeným hráčům a slibuje, že brzy ukáže gameplay záběry z obou her.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz