Beta Need for Speed mění podobu hry
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Beta Need for Speed mění podobu hry

Beta Need for Speed mění podobu hry

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

3
Reklama

Vývojáři ze studia Ghost Games děkují hráčům za zpětnou vazbu týkající se nedávné betaverze nových Need for Speed a v rámci toho také dávají vědět, jaké následky bude betatest mít. Autoři totiž slibují poučit se z toho, co se hráčům nelíbilo, a upravit hru tak, aby byl finální produkt vyladěnější a povšechně svižnějším zážitkem.

A o svižnost a rychlost tu jde v první řadě – řada hráčů si totiž stěžovala, že postup hrou je možná až příliš rychlý a stejně tak vozy umělou inteligencí řízených protivníků jsou rychlé možná až příliš. Obojí pak slibují vývojáři do plné verze patřičně napravit, a to i včetně herní ekonomiky, jež by měla být nakonec o něco přísnější. To se týká i získávání financí a bodů REP.

Datum vydání, 5. listopadu, pak ještě ale nestihne další plánovaná změna – možnost okopírování designu v rámci Wrap editoru hry. Tato novinka by však měla přijít v některé z následujících aktualizací hry.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama