Autoři Assassin’s Creed Mirage hlásí, že mají nápady pro rozšíření příběhu kolem Basima
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed: Mirage Novinka Autoři Assassin’s Creed Mirage hlásí, že mají nápady pro rozšíření příběhu kolem Basima

Autoři Assassin’s Creed Mirage hlásí, že mají nápady pro rozšíření příběhu kolem Basima

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 4. 2024 08:00

Ubisoft sice neplánuje další obsah pro Assassin’s Creed Mirage, autoři nicméně mají mnoho nápadů, jak příběh kolem hlavní postavy dále rozvést.

Reklama

  • Kreativní ředitel Stéphane Boudon promluvil o Basimovi
  • Vývojáři mají nápady pro další dobrodružství s touto postavou
  • Na druhou stranu by chtěli také prozkoumat nové obzory a tvořit s větší svobodou

Titul Assassin’s Creed Mirage během minulého roku zprostředkoval návrat ke kořenům série, zároveň nabídl pohled na eskapády mladého Basima, který se poprvé představil v příběhu Valhally coby veterán bratrstva zabijáků. Autoři nyní naznačují, že by se jeho příběh eventuálně mohl ještě více rozšířit. 

Recenze Assassin's Creed Mirage, vyslyšené prosby původních fanoušků série
i Zdroj: Ubisoft

Recenze Assassin's Creed Mirage, vyslyšené prosby původních fanoušků série

4. 10. 2023 13:01
8

Nejnovější díl série je záměrně menší, kratší, klade citelný důraz na kradmý postup a není vůbec náhoda, že v mnoha ohledech…

K tématu se v rámci diskuze na Redditu vyjádřil kreativní ředitel Stéphane Boudon. V první řadě zdůraznil, že se pro Mirage nyní žádný další obsah nechystá, ačkoli jsou autoři velmi potěšeni tím, jak byla hra přijata. „Byla navržena jako samostatné dobrodružství, neplánovali jsme žádná DLC. Ale určitě máme nápady, jak bychom mohli příběh kolem Basima rozšířit, to určitě.” 

Následně naznačil, že se produkce Mirage odehrávala v jasně stanovených mantinelech, autoři neměli příliš mnoho prostoru pro vlastní fantazii. I proto by do budoucna možná chtěli zkusit nakousnout něco jiného. „Jako tým bychom také rádi prozkoumali nové obzory a měli větší tvůrčí svobodu.”

Basim se stal důležitou osobností v širším rámci série, o tom není pochyb. Zda se ale ještě někdy objeví v hlavní roli, to se teprve uvidí.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama