Assassin’s Creed Valhalla si již vyzkoušelo více než 20 milionů hráčů
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Assassin’s Creed Valhalla si již vyzkoušelo více než 20 milionů hráčů

Assassin’s Creed Valhalla si již vyzkoušelo více než 20 milionů hráčů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 10. 2022 09:27

Ubisoft si dal opravdu záležet, aby z posledního dílů série Assassin’s Creed vytěžil naprosté maximum. A to se evidentně vyplatilo. Hra totiž od svého vydání přivítala už přes 20 milionů severských válečníků.

Reklama

  • Ubisoft prozradil, kolik hráčů se podívalo do Valhally
  • Za dva roky se hra dopracovala k 20 milionům lidí

Ubisoft se tímto číslem pochlubil v příspěvku na Twitteru. Vikingové byli verbováni od listopadu roku 2020, kdy vyšla základní hra. Poté následovala rozšíření Wrath of the Druids, The Siege of Paris a Dawn of Ragnarök, zapomenout nesmíme ani na pravidelné eventy v podobě festivalů a další bonusový obsah.

Je však třeba zdůraznit, že číslo nezahrnuje pouze platící hráče. Značně ho přifoukly například bezplatné víkendy, titul také figuruje ve službě PS Plus Extra či Ubisoft+. To ale nic nemění na skutečnosti, že se jedná o úspěšný počin. Stačí připomenout, že zaznamenal vůbec nejlepší start v historii této série.

S Eivorem a jeho bandou se letos rozloučíme. Ubisoft nyní připravuje bezplatné rozšíření pojmenované The Last Chapter, které nabídne oficiální zakončení. Termín vydání ale ještě neprozradil.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz