Eivor se chystá na poslední výpravu. Ubisoft představil závěrečné rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Eivor se chystá na poslední výpravu. Ubisoft představil závěrečné rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla

Eivor se chystá na poslední výpravu. Ubisoft představil závěrečné rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 9. 2022 10:06

V listopadu to budou již dva roky od chvíle, kdy jsme se seznámili s Eivorem. Poslední díl série Assassin’s Creed obdržel nadstandardní péči, Ubisoft se z vikingských válečníků snažil vytřískat naprosté maximum. Všechno ale jednou musí skončit.

Reklama

  • The Last Chapter je poslední rozšíření pro Assassin’s Creed Valhalla
  • Vyjít by mělo v následujících měsících
  • Eivor se rozloučí s důležitými postavami původní hry

Poslední přídavek se jmenuje The Last Chapter. Závěrečná kapitola v příběhu Eivora nabídne poslední sérii úkolů, která završí vyprávění v Assassin’s Creed Valhalla. Gareth Glover, jenž v pozici ředitele vývoje dohlížel na veškerý dodatečný obsah, přislíbil, že poslední přídavek naváže na některé linky v základní hře, Eivor dostane možnost rozloučit se s důležitými postavami, které během svého putování potkal.

Na bližší detaily si budeme muset počkat. The Last Chapter dorazí někdy v následujících měsících, autoři však zatím neprozradili konkrétní termín vydání.

Ubisoft se brzy začne soustředit na marketing kolem čerstvě oznámeného Assassin’s Creed Mirage. Pokračování v hlavní sérii nabídne výlet do středověkého Bagdádu, hlavním hrdinou bude Basim, kterého dobře znáte, pokud jste již okusili Valhallu. Podrobnosti najdete v přiloženém článku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz