Apex Legends přibližuje schopnosti nové postavy. Seer slyší tlukot srdce nepřítele
Apex Legends Novinka Apex Legends přibližuje schopnosti nové postavy. Seer slyší tlukot srdce nepřítele

Apex Legends přibližuje schopnosti nové postavy. Seer slyší tlukot srdce nepřítele

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 7. 2021 11:24

V posledním traileru k Apex Legends jsme se dozvěděli, že desátá sezóna startuje už příští týden. V záběrech se také plížila nově představená legenda - zákeřný Seer. A k němu se váže nová ukázka.

Reklama
Reklama

  • Seer z Apex Legends předvádí své dovednosti
  • Stopař umí odhalit pozici nepřátel
  • Do hry naskočí 3. srpna

Seer je označován jako šampion vyděděnců. Vidí to, co ostatním zůstává skryto, slyší tlukot srdce nepřítele, kterého vytrvale stopuje jako hladový predátor. K dispozici má miniaturní drony, jejich prostřednictvím může způsobit elektrický výboj odhalující pozici nejbližších ozbrojenců. 

V případě ultimátní schopnosti se pak účinnost významně zvyšuje, po jistý čas se objeví kupole, v níž má Seer přehled o všech legendách, které pobíhají kolem nebo zrovna pálí ze zbraně.

Seer se zkrátka jeví jako šikovný stopař, který zřejmě bude ceněnou posilou každého týmu. Jestli tomu tak skutečně bude se dozvíme už 3. srpna, kdy desátá sezóna startuje. Zároveň dojde na zásadní proměnu mapy World’s Edge.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz