Annapurna odkládá vydání tří her
Novinka Annapurna odkládá vydání tří her

Annapurna odkládá vydání tří her

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 11. 2020 09:10
Reklama
Reklama

Studio Annapurna Interactive má za sebou vydání spousty zajímavých titulů – určitě vás trkne název Outer Wilds nebo What Remains of Edith Finch. Toto vydavatelství mělo na letošní rok přichystáno vydání tří dalších her, a to The Artful Escape, 12 Minutes a Last Stop. Prostá zpráva na Twitteru ale oznamuje, že ani jeden projekt vydání v tomto roce nestihne.

„Nějaké novinky: Asi jste v minulosti viděli v trailerech a na produktových stránkách hodně obecné vydání v roce 2020 pro The Artful Escape, 12 Minutes a Last Stop. No, je skoro prosinec a konec roku. S tím, jak míří vývoj ke konci, nyní plánujeme vydání v roce 2021.“

Zatímco Last Stop bude příběhovou hrou, 12 Minutes nabídne zajímavý koncept klikací adventury, která se odehrává vždy pouze v jedné místnosti. V The Artful Escape zase budeme pomocí hudby překonávat platformy s cílem zničit hlavního záporáka Francise Vendetti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz