Hrej.cz Novinka

Afterparty autorů Oxenfree vyjde v říjnu

zdenek-pudivitr
Zdeněk Pudivítr
21. 9. 2019 15:37 Sdílej:
Reklama
Reklama

Po úspěchu líbivé adventury Oxenfree z roku 2016 představili kalifornští autoři z Night School Studio začátkem minulého roku svůj další projekt s názvem Afterparty. Žánr se nemění a téma vlastně také ne. S drobným rozdílem, že místo ostrova Edwards Island tentokrát vyrazíme na mejdan přímo do pekla.

V Afterparty se ocitneme v roli dvou právě zesnulých přátel. Milo a Lola však ještě nejsou připraveni svůj život úplně zakončit, a tak se vydávají na cestu k propuštění z pekelné jámy. Ta vede přes nemilosrdného Satana, který je do světa živých pustí pouze v případě, že prokážou své schopnosti u baru. Přepít vládce pekla však nebude jednoduché.

O atmosféře hry si uděláte nejlepší představu z přiloženého gameplay traileru. Kromě konverzací a puzzlů jsou zde vidět i početné minihry, ne náhodou spojené s barovými radovánkami. Datum vydání Afterparty bylo stanoveno na 29. října za cenu 20 dolarů. Hra bude dostupná na PlayStationu 4, Xboxu One a PC prostřednictvím Epic Games Storu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz