sithus@... sithus@seznam.cz Registrace 24. 4. 2008 ID 816383972 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
sithus@seznam.cz Level 1 24. 4. 2008 20:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. škoda že to nevydaji i na PSP, 4 je muj oblibeny diljo a jaka je sance ze se dockam Crisis core i na PS2?
Uživatelský žebříček Fox Mulder 27 652 bodů LGW 27 293 bodů BedStOrm 20 258 bodů DonCarlos 17 481 bodů Jirka47 14 200 bodů