@Pidalin: Trochu jsem zagooglil a nejsi sám - nejčastější řešení je dát v nastavení kompatibility "disable desktop composition" (sorry, jsem línej to hledat v češtině). Mělo by to zabrat, kdyžtak dej vědět.
@Pitizvik: Jenže to srovnáváš nesrovnatelné. Kdybys kradl v bance, tak si přivlastňuješ cizí majetek, ale co si přivlastňuješ ve hře? Spíš je to, jak kdyby ti banka dala smlouvu, ve které je pro ní nevýhodná chyba, kterou ty využiješ. Neděláš nic nelegálního, banka se jen spletla. To tě mají zavřít?
Zbytečný spoiler... A navíc se bojím, že tohle hratelnost AC nepozvedne. Přesouvání mezi časy už propadlo v předchozích šesti dílech a vidět v AC kulomet, to zrovna očekávání nevylepší
@strucky: Tak trápí to asi všechny MMO, ale spíš je otázka, zda je ban správné řešení. Přeci jen chyba je na straně hry, nikoliv, že by hráč zadával nějaké cheaty. Nestačilo by třeba odebrat získané peníze a předměty?
@Pitizvik: Tak mě to třeba vůbec netrápí, já MMO nehraju a asi nikdy hrát nebudu :-) Spíš mě to zajímá, protože nechápu, tak přísný trest... To, že hráč hru přelstí, navíc ve smyslu, že nepozabíjí ostatní, ale prostě si nahrabe, mi přijde celkem v pořádku. Respektive mi trest přijde dost nepřiměřený... (Jasně, porušíš smluvní podmínky, neříkám, že na to firma nemá nárok, o tom ani nepolemizuju. Jen nechápu, že za svojí blbost někdo trestá někoho jiného).
Mě přijde hodnocení (a tím ho nechci rozporovat), takové neobhájené. Vysvětlím proč: 1) U minulých dílů všichni (a teď myslím i Jardu) tvrdili, že CoD je o MP a single je tam trochu do počtu. 2) V této recenzi je pochválený single, mulťák tu vyznívá jako věc trochu nedotažená (aspoň na mě to z recenze tak působí).
=> Jak může být hra o mulťáku s nedotaženým mulťákem za 4/5? Nechce se mi věřit, že by to i na CoD nadprůměrná kampaň (opět názor z recenze) zachránila.
Pro všechny hatery bych chtěl podotknout, že jsem nový CoD nehrál a absolutně nehodnotím kvality hry, bavím se jen o dojmu, který na mě recenze udělala a rozpor z následným číselným hodnocením.
@Turnus: No, bacha, podle mě pleteš jabka a hrušky... Já třeba nemám rád Borderlands a nechápu, co na tom, kdo vidí. Jsem tedy odpůrce té hry, ale nejdu a nedám jí nulu, ať už je to proto, že se mi tak nelíbí nebo (jako v případě Watch Dogs) protože se pomalu stahuje z Uplay. To máš pak jasný, že se ti zkreslí průměr (který je citlivý na extrémní hodnoty).