Seriálové The Last of Us představuje další herečku. Víme, kdo ztvární Joelovu dceru Sarah
The Last of Us Novinka Seriálové The Last of Us představuje další herečku. Víme, kdo ztvární Joelovu dceru Sarah

Seriálové The Last of Us představuje další herečku. Víme, kdo ztvární Joelovu dceru Sarah

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

1. 7. 2021 10:30

Ansámbl seriálové adaptace populárních postapokalyptických her The Last of Us se rozšířil o novou tvář, tentokrát ne příliš známou. Magazín Deadline informoval o tom, že se role Joelovy dcery Sarah zhostí britská herečka Nico Parker. Ta zatím moc zkušeností na stříbrném plátně nenasbírala, největší roli si zatím střihla ve snímku Dumbo režiséra Tima Burtona.

Reklama
Reklama

  • Sarah z The Last of Us ztvární Nico Parker
  • Britská herečka se proslavila rolí v Dumbo
  • I tak bude The Last of Us jedním z jejích prvních velkých projektů

Při natáčení se tak bude učit od svého seriálového otce Pedra Pascala. Role Sarah je pro příběh The Last of Us klíčová, ačkoliv postava jako taková ve hře moc prostoru nemá. Její tragická smrt ale do značné míry formuje to, kým je vlastně Joel. Scenárista Craig Mazin a autor předlohy Neil Druckmann už dříve připustili, že se seriál v některých ohledech odliší od hry, v tomto případě se ale s největší pravděpodobností bude předlohy držet pevně.

Nico Parker
Nico Parker

První epizodu seriálu režíruje oceňovaný ruský režisér Kantěmir Balagov. Natáčení seriálu má začít v červenci a celková produkce bude pravděpodobně trvat až do června příštího roku. Premiéry se tedy dočkáme pravděpodobně na podzim 2022. A to za předpokladu, že se natáčení nebude komplikovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz