Na sociálních sítích se objevují další fotky z natáčení seriálu The Last of Us
Novinka Na sociálních sítích se objevují další fotky z natáčení seriálu The Last of Us

Na sociálních sítích se objevují další fotky z natáčení seriálu The Last of Us

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 10. 2021 15:18

Natáčení seriálového zpracování postapokalyptického hitu The Last of Us je v plném proudu, filmaři v současnosti dovádí v kanadské metropoli Edmonton. Právě odtamtud také unikají snímky zvídavých fanoušků, kteří čas od času proniknou velmi blízko pečlivě střežených kulis a ukazují, jak bude zhruba seriálový svět vypadat.

Reklama
Reklama

  • Fanoušci zachycují snímky z natáčení The Last of Us od HBO

Většinu unikajících snímků postupně schraňuje twitterový účet The Last of Us Updates. Na obrázcích můžete vidět zpustošené ulice plné vraků aut, zarostlé stěny budovy zákonodárného shromáždění provincie Alberta a další detaily poničeného světa. Kulisy zřejmě představují seriálový Boston.

Seriál The Last of Us vzniká pod taktovkou HBO a podílí se na něm i tvůrce herní předlohy Neil Druckmann spolu s autorem oceňované série Chernobyl Craigem Mazinem. V hlavních rolích Joela a Ellie se objeví Pedro Pascal a Bella Ramsey. Datum premiéry zatím neznáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz