Culling je online akce v duchu Hunger Games
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Culling je online akce v duchu Hunger Games

Culling je online akce v duchu Hunger Games

Jiří Bigas

Jiří Bigas

5
Reklama

Fanynky Jennifer Lawrence se sponkou ve tvaru reprodrozda ve vlasech by měly zpozornět. Nová hra The Culling od studia Xaviant se fenoménem Hunger Games očividně inspirovala. Její vývojáři nechají mezi sebou bojovat o život 16 hráčů. Vítězem může být jen jeden. Cena za druhé místo se tady neuděluje.

Zabij, nebo budeš zabit. V boji na život a na smrt bude zřejmě dovoleno úplně vše. Oznamovací trailer představuje zdánlivý ostrovní ráj v tropech, jehož idylu zhatí krvavá soutěž. Vaším úkolem bude prozkoumat zdejší prostředí, posbírat nezbytné suroviny, nastražit pasti na nepřátele, opatři si či vyrobit zbraně a… přežít.

Za nápadem prý stál jediný impuls. “Požádal jsem malý talentovaný tým, aby přišel s vlastí vysněnou hrou a dal jsem jim absolutní svobodu ji vyrobit,” vysvětlil zakladatel a šéf týmu Xaviant Michael McMain. “The Culling je výsledkem tohoto úsilí,” dodal s tím, že jde o milník v jeho životě.

Jak se tento bezesporu zajímavý titul bude hrát, budeme moci vyzkoušet docela brzy. The Culling dorazí na PC už 8. března, kdy se objeví v programu předběžného přístupu na Steamu. Plná verze by pak měla vyjít příští rok.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama