Virtuální basketbal se vrací, NBA 2K22 oficiálně odhaleno. Vyjde v září, na obalu září Luka Dončić
NBA 2K22 Novinka Virtuální basketbal se vrací, NBA 2K22 oficiálně odhaleno. Vyjde v září, na obalu září Luka Dončić

Virtuální basketbal se vrací, NBA 2K22 oficiálně odhaleno. Vyjde v září, na obalu září Luka Dončić

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 7. 2021 12:53

Před pár dny jsme se dočkali oificálního oznámení letošního dílu FIFA, další sportovní série, které klasicky vychází každý rok, tak na sebe nenechají dlouho čekat. Dalším pravidelným členem sportovní party je basketbalové NBA 2K22, jenž odhalilo obálku i datum vydání.

Reklama
Reklama

  • 2K oznámilo NBA 2K22
  • Hra vyjde 10. září
  • Různé edice jsou opět různě naceněné

Oznamovací trailer sice neukázal nic ze hry, naznačil ale celkový vizuál, který projekt převezme. Na obalu klasické a mezigenerační verze se tentokrát objeví mladá hvězda Dallasu Luka Dončić. Nejvyšší 75th Anniversary Edition slavící sedmdesáté páté výročí založení NBA pak zdobí trojice legend Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki a Kevin Durant. Na WNBA 25th Anniversary Edition se zase objeví Candace Parker. 

Vydání hry je naplánováno na 10. září a 2K opět přebírá cenovou politiku z minulého roku. Old-gen verze, která dorazí na PC, XONE a PS4 bude stát 60 dolarů, next-gen verze pro Xbox Series a PS5 vyjde na 70 dolarů a meziplatformní edice už bude stát 80 dolarů. Na 75th Anniversary si pak připravte sto dolarů. Oficiální české ceny zatím neznáme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz