Hrej.cz Midnight Club 2 Novinka

Rockstar omylem stáhl všechny své hry ze Steamu. Pak vrátil i ty, které koupit nešlo

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
20. 4. 2021 13:51 Sdílej:

Společnost Rockstar Games se včera setkala s menšími problémy souvisejícími s distribuční platformou a obchodem Steam. Z blíže nespecifikovaných důvodů, nejspíš vlivem chyby, totiž z obchodu zmizely všechny hry studia. To rychle zjednalo nápravu, ta byla ale tak důkladná, že se do nabídky dostaly i hry, které už několik let koupit nešly.

Reklama
Reklama

  • Zřejmě kvůli chybě zmizely ze Steamu všechny hry vydavatelství Rockstar
  • Hned se na něj vrátily, mezi nimi ale i hry, které už Rockstar prodávat nesmí
  • Midnight Club 2 už zase koupit nejde

Že se do listingů vrátily evergreeny v podobě posledních pokračování Grand Theft Auto nebo Red Dead Redemption asi nepřekvapí, v nabídce se ale najednou objevily i první dva díly GTA nebo závodní hra Midnight Club 2. Zmíněné GTA bohužel nešly koupit, oblíbený Midnight Club ale pár hráčů pořídit stihlo. Hra zase z obchodu rychle zmizela.

Populární závody z roku 2003 patří k nejoblíbenějším pokračováním značky, zřejmě kvůli vypršení licencí na oficiální soundtrack však v roce 2018 musely z nabídky zmizet. Do profilu hry okamžitě přibylo několik pozitivních recenzí, které Rockstaru za chybu děkují. Na druhou stranu by taková chybka mohla vést k pěkně mastné pokutě ze strany držitelů autorských práv.

Zřejmě v souvislosti s touto úsměvnou událostí byla aktualizována detektivní akce L.A. Noire. Ta se nově spouští skrze Rockstar Launcher a nabízí ukládání her do cloudu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz