Ubisoft prozradil, kolik studií pracuje na Far Cry 6
Far Cry 6 Novinka Ubisoft prozradil, kolik studií pracuje na Far Cry 6

Ubisoft prozradil, kolik studií pracuje na Far Cry 6

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 6. 2021 12:22 1

Doposud bylo známo, že vývoj dalšího dílu série Far Cry probíhá ve studiu Ubisoft Toronto. S produkcí ale vypomáhá hned několik dalších týmů.

Reklama
Reklama

  • Na Far Cry 6 pracuje celkem 12 studií
  • Ruku k dílu přiložily týmy Ubisoft Montreal, Ubisoft Shanghai nebo Ubisoft Pune

Není žádnou novinkou, že jsou velké projekty pod hlavičkou Ubisoftu výsledkem spolupráce několika studií. Pro příklad nemusíme chodit příliš daleko, na Assassin’s Creed Valhalla se jich podílelo celkem 14.

V případě Far Cry 6 je jich o něco méně, kanadská pobočka se spoléhá na 11 dalších týmů, kam mimo jiné spadá Ubisoft Montreal, kde se nyní pracuje na Rainbow Six Extraction, Ubisoft Shanghai stojící za několikrát restartovaným projektem Skull and Bones nebo Ubisoft Pune, kde vzniká remaster Prince of Persia: The Sands of Time. 

Není se ostatně čemu divit, práce je zřejmě víc než dost. Far Cry 6 totiž ostatně nabídne obrovský open-world, designér David Grivel se minulý měsíc pochlubil, že půjde o dosud největší mapu, jaká se v rámci série objevila. 

Far Cry 6 vyjde 7. října na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz