Zapojte se do velmi speciálního, chalupářského hPodu #806
Novinka Zapojte se do velmi speciálního, chalupářského hPodu #806

Zapojte se do velmi speciálního, chalupářského hPodu #806

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

30. 7. 2021 14:22

Poslední červencový týden zakončíme velmi neobvyklým hPodem. Redakce totiž vyráží do přírody zarelaxovat a utužit pouta, při té příležitosti ale vznikne nová epizoda podcastu a vy můžete tradičně být u toho.

Reklama
Reklama

Studio tentokrát přesouváme na chatu, kde se sjede velká část aktivní redakce. Témata zatím necháváme otevřená, pravděpodobně se ale pobavíme o Activisionu a jeho problémech.

U mikrofonu se sejdou výletníci Tadeáš, Mirek, Aleš, Radek a Zdeněk, o vydatnou diskuzi tedy rozhodně bude postaráno a kdo ví… třeba uslyšíte i kytáru. My se těšíme především na vaše vstupy. Pokud vás něco zajímá, chcete nám cokoliv vzkázat nebo na cokoliv reagovat, zašlete vaše podněty sem do komentářů, na Discord, nebo na mail pocast@hrej.cz s předmětem DOTAZY.

Natáčíme až dnes večer, po srazu na místě, podcast tedy vyjde o něco později, než je zvykem. S nejvyšší pravděpodobností se ho ale dočkáte ještě během dneška. Těšíme se na vás!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz