Zapojte se do hPodu 799 věnovaného startující E3
Hrej.cz Novinka

Zapojte se do hPodu 799 věnovaného startující E3

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

9. 6. 2021 09:54

Blížící se polovina června jasně signalizuje důležitý fakt - na dveře klepe Electronic Entertainment Expo, neboli E3! 799. epizoda podcastu hPod tedy bude patřit právě E3 a je tak dobře, že vznikne ve velmi silné sestavě.

Reklama
Reklama

Začátkem si samozřejmě popovídáme o nejzajímavějších hrách, které v současnosti hrajeme nebo plánujeme hrát. Pak se samozřejmě opřeme do toho, co nás čeká a nemine. Jak bude letošní E3 vypadat, co přinese za zajímavá odhalení a v čem nás naopak jako obvykle zklame?

U mikrofonu, tentokrát ve skutečném studiu, zasedne čtveřice Kuba, Tadeáš, Míra, Zdeněk, o diskusi a názory tedy rozhodně nebude nouze. Snad tentokrát nedorazí náš (ne)oblíbený parťák fungus. 

Naopak budeme rádi, když se zapojíte vy, čtenáři! Můžete tak učinit zde v komentářích pod novinkou, případně na adrese podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Natáčíme dnes večer, s výsledkem se pochlubíme tradičně v pátek v 20:00. Tak na slyšenou!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz