Zahrajte si Far Cry 5 o víkendu zdarma. Ubisoft chce hráčům osvěžit paměť
Far Cry 5 Novinka Zahrajte si Far Cry 5 o víkendu zdarma. Ubisoft chce hráčům osvěžit paměť

Zahrajte si Far Cry 5 o víkendu zdarma. Ubisoft chce hráčům osvěžit paměť

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 8. 2021 13:50

Od vydání Far Cry 5 uběhly už dlouhé tři roky – další pokračování v podobě Far Cry 6 nás vezme do tropického (ne)ráje už v říjnu. Do té doby ale chce Ubisoft hráče na sérii nalákat ještě více a připomenout, co dělá Far Cry jednou z nejhodnotnějších značek vydavatelství. Far Cry 5 tedy přináší zdarma v rámci free víkendu.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft si pro fanoušky Far Cry přichystal víkend hraní zdarma
  • Far Cry 5 bude dostupné od dneška do 9. srpna

Far Cry 5 patří spíše mezi průměrné hodnocené díly série – zatímco kritici ocenili titul, dle webu Metacritic, průměrným skóre 78, hráči jsou ostřejší a celkovou známku drží na 6,2. Kromě příběhové linky a spousty vedlejšího obsahu se do Far Cry 5 dostala spousta komunitních map díky editoru, který v dalším díle při vydání dostupný nebude.

Akce hraní zdarma začíná už dnes, a to od 15:00 na Ubisoft Connect či od 19:00 na EGS a Stadii, konec je naplánován na 9. srpna. Pokud vás Far Cry 5 zaujme a příběh nestihnete za tuto dobu dohrát, můžete si ho na všech zmíněných obchodech zakoupit o 80 % levněji. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz