Za dva dny vyjdou Psychonauts 2. Tvůrci v novém videu představili souboje se záporáky
Psychonauts 2 Novinka Za dva dny vyjdou Psychonauts 2. Tvůrci v novém videu představili souboje se záporáky

Za dva dny vyjdou Psychonauts 2. Tvůrci v novém videu představili souboje se záporáky

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 8. 2021 13:59

Už za dva dny vyjde pokračování oceňované hopsačky z produkce studia Double Fine - Psychonauts 2. Naše recenze je již připravena, hodnocení si můžete přečíst už dnes odpoledne. Čekání si můžete zkrátit u povídání s autory.

Reklama
Reklama

  • Ukázka z Psychonauts 2 se zaměřuje na záporáky
  • Souboje okomentovali autoři ze studia Double Fine
  • Hra vychází 25. srpna, od prvního dne bude k dispozici v nabídce Game Passu

Ti se znovu potkali v rámci show Basic Braining, v níž pravidelně přináší podstatné informace ke hře. V minulosti jsme se například dozvěděli o hlavních aktérech organizace Psychonauts, Razovi a jeho vychytávkách a dalších aspektech humorné adventury. V páté epizodě tvůrci probrali souboje.

Ve dvojce se vrátí bytosti známé z jedničky, za zmínku stojí cenzoři myšlenek. Objeví se ale i dosud nevidění záporáci ve formě poletujících výčitek, špatných myšlenek a pochybností. Jejich podobu a dovednosti zachycuje přiložené video.

Psychonauts 2 vyjdou ve čtvrtek na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a na PC. Hned od prvního dne budou k dispozici v nabídce služby Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz