Z Japan Studio odchází kreativní ředitel Demon's Souls. Ve studiu pracoval 18 let
Novinka Z Japan Studio odchází kreativní ředitel Demon's Souls. Ve studiu pracoval 18 let

Z Japan Studio odchází kreativní ředitel Demon's Souls. Ve studiu pracoval 18 let

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 4. 2021 17:05 1

Na konci února jsme informovali o oficiálním uzavření Japan Studio. PlayStation tuto informaci oficiálně potvrdil po tom, co mnoho vývojářů dříve působících v renomovaném studiu oznámilo svůj odchod.

Reklama
Reklama

  • Z Japan Studio odchází Gavin Moore, kreativní ředitel remaku Demon's Souls
  • Ve studiu strávil 18 let
  • Dnešní den značí konec Japan Studia, zbytek týmů přechází pod Team Asobi

Do tohoto seznamu se nově zařadí i Gavin Moore. Ten působil v Japan Studio jako kreativní ředitel, dohlížel například na loňský remake Demon’s Souls. „Po 24 letech v Sony, ze kterých jsem 18 strávil v Japonsku, byl včerejšek můj poslední den v Japan Studio. Bude mi chybět kreativní duše a kamarádství studia, které bylo dlouho součástí mého života. Je čas na nové a vzrušující příležitosti!“

Moore spolupracoval například na sérii Siren či Puppeteer. Není jediným vývojářem, který sdílel své zážitky ze studia, které musí opustit. Na konci minulého roku odešel i producent Bloodborne Terujuki Torijama, Junya Okura či Kazunobu Sato. Dle oficiálního oznámení je právě 1. duben dnem, kdy Japan Studio oficiálně končí. Zbytek týmu přechází pod Team Asobi.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz