XGP zdvojnásobil počet zákazníků
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka XGP zdvojnásobil počet zákazníků

XGP zdvojnásobil počet zákazníků

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Microsoft zveřejnil své výsledky za druhý kvartál svého fiskálního roku. Za tento kvartál si firma přišla na 36,9 miliard dolarů, což je o 14% více, než tomu bylo minulý rok. Nás ale nejvíce zajímá segment gamingu, který samozřejmě takových čísel nedosahuje, a navíc mu tento kvartál moc nepřál.

V druhém kvartálu si gaming divize přišla na 3,3 miliardy dolarů, což je oproti loňsku pokles o 21%. Microsoft jej vysvětluje menším zájmem o Xbox One díky přicházející nové generaci konzolí. Obsah a služby na Xboxu vydělaly o 11% méně, a to zejména kvůli menšímu počtu velkých AAA her.

Další pokles se očekává i během třetího kvartálu. Naopak se ale dařilo předplatným službám. Zde už Microsoft přesná čísla nezveřejňuje, Xbox Live prý ale slaví nový rekord, a během druhého kvartálu se zdvojnásobil počet uživatelů Xbox Game Pass.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama