Xbox má svou E3 keynote uspořádat 13. června. Dle spekulací se odhalí pět AAA first-party her
Hrej.cz Novinka

Xbox má svou E3 keynote uspořádat 13. června. Dle spekulací se odhalí pět AAA first-party her

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 5. 2021 11:55

Letošní akce E3 byla potvrzena jako čistě digitální event. Vzhledem k situaci, která stále trvá, je to pochopitelné, i přes to se organizátorům podařilo nalákat několik velkých jmen včetně Ubisoftu, Nintenda, Square Enix, Warner Bros. nebo Microsoftu – a právě o akci posledního zmíněného se nyní žhavě diskutuje.

Reklama
Reklama

  • Keynote Xboxu na E3 se má konat 13. června
  • Tvrdí to novinář Jeff Grubb

Už v průběhu května jsme vás informovali o spekulaci, která hovořilo o spojení akce Bethesdy a Microsoftu v jednu gigantickou show. Včera nám insider Klobrille přinesl zprávu o tom, že by Xbox Game Studios mělo letos odhalit pět úplně nových AAA first-party her. A Jeff Grubb nyní tvrdí, že zná i přesné datum konání.

Novinář webu VentureBeat ve své pravidelné show na Twitchi totiž prozradil, že se Xbox E3 akce má odehrát 13. června a zelená strana během akce přizve na pódium také Square Enix, Segu, Gearbox, Bandai Namco, Take-Two či Koch Media. Musíme říct, že se na léto opravdu těšíme, zatím vypadá opravdu našlapaně.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz