Hrej.cz Novinka

Xbox má jasný plán. Chce vydávat novou first-party hru každý kvartál

Radek Raudenský
Radek Raudenský
10. 6. 2021 21:42 Sdílej:

Xbox si na dnešní den přichystal pro novináře zahraničních redakcí konferenci před velkou akcí na E3. Během té přinesl několik zajímavých informací, mluvil například o vydávání first-party her. A Xbox opět potvrdil své obrovské ambice mířící k vydávání nové hry každý kvartál.

Reklama
Reklama

  • Xbox na konferenci pro novináře potvrdil ambiciózní plán
  • Chce vydávát novou first-party hru každý kvartál
  • V tom mu pomůže 23 studií

„Co se týče našeho celkového lineupu, chceme se dostat do bodu, kdy budeme vydávat novou hru každý kvartál. Víme, že prosperující zábavní služba potřebuje konzistentní a zajímavý proud nového obsahu. Tudíž naše portfolio poroste s tím, jak roste naše služba,“ potvrdilo vedení.

Samozřejmě se Xbox baví o Xbox Game Pass, který je tím hlavním cílem pro vydávání nových her. Všechny first-party totiž přijdou v den vydání do této služby. I když jde o ambiciózní plán, není nereálný – v tuto chvíli má Xbox pod sebou celkem 23 studií, které tvoří různorodé tituly.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz