Xbox Game Pass se má masivně rozšířit. Spekulace hovoří o příchodu na Switch i na Steam
Hrej.cz Novinka

Xbox Game Pass se má masivně rozšířit. Spekulace hovoří o příchodu na Switch i na Steam

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 5. 2021 20:00

Vypadá to, že by letošní E3 mohla být opravdu nabitá. Dnes jsme vás informovali o spekulaci okolo akce Xboxu, která má proběhnout 13. června, zároveň se povídá, že nám Xbox společně s Bethesdou představí pět AAA first-party titulů. Okolo Xboxu se toho ale údajně bude dít mnohem více.

Reklama
Reklama

  • Spekulace naznačují, že si Xbox zajistil spolupráci s Nintendem
  • Kromě stylizovaných Joy-Conů se máme dočkat i příchodu Game Passu na Switch
  • Služba údajně zamíří i na Steam

Twitter účet CrazyLeaksTrain totiž tvrdí, že Nintendo oznámí Joy-Cony inspirované Microsoftem. To ale nemá být jediná forma spolupráce, Nintendo prý s Microsoftem navázalo mnohem hlubší spojenectví. Xbox Game Pass podle všeho přijde na Nintendo Switch, a to nejspíše zejména ve formě xCloudu. 

Game Pass by se ale měl rozšířit i dále, službá prý zamíří také na Steam. Stejný Twitter účet tvrdí, že půjde o integrací first-party her od Xboxu a EA. Je ale potřeba upozornit, že jde stále o nepotvrzené informace, byť údajně pochází od ověřených zdrojů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz