Microsoft představil novinky ve službě Xbox Game Pass
Novinka Microsoft představil novinky ve službě Xbox Game Pass

Microsoft představil novinky ve službě Xbox Game Pass

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 6. 2021 04:32 1

Přišel čas na představení dalších přírůstků do služby Xbox Game Pass. Předplatitelé se mohou těšit třeba loňský remaster oblíbené závodní série.

Reklama
Reklama

  • Microsoft představil další hry pro Xbox Game Pass
  • Do nabídky míří Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, Iron Harvest, Worms Rumble a další
  • Z knihovny zmizí Outer Wilds, Soulcalibur VI nebo Monster Hunter World

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered parkuje v nabídce od dnešního dne, za volant mohou usednout hráči na PC i na konzolích skrze knihovnu EA Play (součást Xbox Game Pass Ultimate). Na PC je také již nyní dostupná real-time strategie Iron Harvest, tedy trocha té alternativní historie. Aktuální novinky doplňuje Worms Rumble, v rámci programu Game Preview je pak k dispozici Prodeus (PC).

Microsoft představil novinky ve službě Xbox Game Pass

Zbytek se v knihovně objeví přesně za týden. Chystá se oceňovaná indie adventura Limbo, multiplayerová mlátička Gang Beasts nebo upírská strategie Immortal Realms: Vampire Wars. Všechny zmíněné hry budou dostupné na konzolích, na PC i prostřednictvím cloudu. Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts pak využije pouze cloud.

Z nabídky také koncem měsíce několik titulů zmizí, například Outer Wilds, Soulcalibur VI, Monster Hunter World, Marvel vs. Capcom: Infinite a další. Na jejich rychlé vyzkoušení máte čas do 30. června.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz