Vývoj Metal Slug Tactics nabral zpoždění. Tahovka se odkládá na příští rok
i Zdroj: Leikur Studio / Dotemu
Novinka Vývoj Metal Slug Tactics nabral zpoždění. Tahovka se odkládá na příští rok

Vývoj Metal Slug Tactics nabral zpoždění. Tahovka se odkládá na příští rok

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 8. 2022 09:51

Společnost Dotemu zhruba před rokem oznámila, že to se značkou Metal Slug zkusí i v žánru tahových strategií. Dle původních plánů měla hra vyjít letos, nyní ale vyšlo najevo, že vývoj nabral poměrně zásadní zpoždění.

Reklama
Reklama

  • Vydavatelství Dotemu oznámilo odklad tahovky Metal Slug Tactics
  • Hra vyjde až v příštím roce, konkrétní termín prozrazen nebyl

Vydavatel na Twitteru oznámil, že hlavní protagonisté Marco, Eri, Fio a Tarma potřebují více času, aby se stihli pořádně připravit na třaskavé bitvy. Hra se odkládá na příští rok, a to bez konkrétního termínu.

Metal Slug patří mezi kultovní klasiky, které si svou slávu vydobyly na starých herních automatech. Značka se z run'n'gun akce postupně přelila také do dalších žánrů, došlo i na third-person střílečku či tower defense pro mobilní platformy. S podtitulem Tactics zapíchne vlajku na poli tahových strategií.

Vývojáři oznámili, že se spoléhají na procedurálně generované mapy, chybět nebudou RPG prvky ani rogue-like elementy. Na své si přijdou hlavně pamětníci, narazí totiž na staré známé, například na generála Donalda Mordena, který se objeví v roli hlavního záporáka.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz