Vypnutí GFWL neohrozí Dark Souls
Novinka Vypnutí GFWL neohrozí Dark Souls

Vypnutí GFWL neohrozí Dark Souls

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

20. 5. 2014 06:20 1
Reklama
Reklama

S nedávným pádem GameSpy Arcade mnozí hráči na vlastní kůži pocítili, co to znamená vypnutí podpory shora a ve své podstatě i zranitelnost celého systému – nákup hry dnes ani zdaleka nemusí znamenat to, že bychom ji vlastnili. Mnohem často se setkáváme spíše s přístupem takovým, že nákupem hry si kupujeme službu, což platí především pro hry multiplayerové.

Ví o tom své i autoři Dark Souls ze studia From Software. Ti zažívají horké chvilky a musí se v tuto chvíli potýkat s faktem, že Microsoft opouští od své platformy Games for Windows Live a v červenci vypíná podporu zcela. Vydavatel Namco Bandai však hráče utěšuje – Dark Souls o svoji online funkcionalitu jen tak nepřijdou a hra bude ještě v „dohledné budoucnosti“ podporována.

Vypnutí a utáhnutí kohoutků se tedy dočkáme také, prozatím jen pouze nevíme kdy tomu tak nastane. Jisté však je, že s červencovým vypnutím služby tomu tak ještě nebude.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz