Vydání Fallout London není dle tvůrců módu daleko
i Zdroj: Fallout: London Team / Team FOLON
Fallout London Novinka Vydání Fallout London není dle tvůrců módu daleko

Vydání Fallout London není dle tvůrců módu daleko

David Bernard

David Bernard

7. 7. 2024 11:15

Tvůrci očekávaného módu pro čtvrtý Fallout prolomili několikaměsíční ticho. Dle nových informací se vydání Fallout London blíží mílovými kroky a čeká se pouze na schválení od platformy GOG.

Reklama

  • Fallout London se blíží
  • Tvůrci čekají na schválení testovaných verzí
  • Těšit se můžeme na zcela nové prostředí, příběh, společníky a frakce
  • Ke hraní bude nutné vlastnit Fallout 4 s veškerými DLC

Fallout London, konverzní mód pro čtvrtý díl populární postapokalyptické herní série, měl dorazit již během letošního dubna. Situaci nicméně zkomplikovalo vydání next-gen updatu pro Fallout 4 a vývojáři z Team FOLON museli zařadit zpátečku. Dle posledních informací se ale zdá, že nebudeme muset čekat příliš dlouho. Autoři prostřednictvím příspěvku na sociální síti X informovali o odeslání několika verzí hry platformě GOG, se kterou v minulosti uzavřeli partnerství. Nyní se čeká pouze na jejich schválení.

Došlo k mnoha spekulacím ohledně našeho nadcházejícího vydání, a proto jsme se rozhodli promluvit a našim nejvěrnějším podporovatelům vyjasnit situaci. Důležité je, že jsme GOGu poslali několik verzí na testování kvality a čekáme na finální schválení. Jakmile bude dokončen proces kontroly a budeme si jisti, že Fallout London a jeho instalátor fungují na všech podporovaných zařízeních, měli bychom být připraveni na vydání (ano, máme svůj vlastní instalátor a také nástroj pro downgrading!). Je v zájmu nás všech, aby byl finální QA proces proveden kompletně. Jsme velmi vděční, že nám GOG pomáhá.”

I když se může zdát, že se toho moc neděje, můžeme vás ujistit, že vedoucí jednotlivých oddělení během této doby nepřetržitě pracovali v zákulisí, aby byla finální verze co nejlepší. Vydání je na dohled,” vyjádřili se zástupci Team FOLON v příspěvku na sociální síti X.

Abyste se do obřího módu mohli pustit, budete potřebovat Fallout 4 s veškerým DLC obsahem. Herní mapa se velikostí může rovnat základní hře, a to včetně s DLC Far Harbor. O toulky postapokalyptickým prostředím tedy nouze nebude. Těšit se můžeme na 53 hlavních úkolů, 35 vedlejších misí, 25 frakčních questů, sedm společníků (pět z nich bude kompletně namluveno) a mnoho dalšího. Fallout London vyjde pouze na PC. K dispozici bude zcela zdarma (nutno vlastnit Fallout 4 s veškerým DLC obsahem).

Modifikace Fallout London udělala dojem i na Bethesdu, studio zaměstnalo jednoho z autorů
i Zdroj: Bethesda

Modifikace Fallout London udělala dojem i na Bethesdu, studio zaměstnalo jednoho z autorů

Není divu, že tituly z produkce Bethesdy často doprovází fanouškovské projekty, ať už jde o dílčí modifikace, nebo obří…

4. 7. 2022 10:11
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama