Vybudujte tu nejmodernější věznici. Prison Architect dostal již deváté obsahové rozšíření
i Zdroj: Introversion Software / Prison Architect press kit
Prison Architect Novinka Vybudujte tu nejmodernější věznici. Prison Architect dostal již deváté obsahové rozšíření

Vybudujte tu nejmodernější věznici. Prison Architect dostal již deváté obsahové rozšíření

Jakub Fišer

Jakub Fišer

23. 11. 2022 10:10

Indie strategii Prison Architect zřejmě netřeba představovat. Jde o oblíbenou hru, ve které stavíte vlastní věznici, jak název napovídá. Titul aktuálně obdržel v pořadí již 9. rozšíření, které se věnuje high-tech novinkám ve vaší káznici.

Reklama

  • Do Prison Architect přichází nový update, bohužel ne bezplatný
  • Future Tech Pack přidává modernější dekorace a robotické psy
  • Rozšíření je k mání za 2,99 eur, takže v přepočtu 75 korun

Vpravdě nejde o velkou aktualizaci, jako třeba DLC Gangs, o kterém jsme informovali nedávno. Future Tech Pack, jak se aktualizace jmenuje, přináší v první řadě několik zajímavých dekorací, jako třeba modernější uniformy pro vězně a dozorce.

Jsou tu ale i nové prvky, které ještě rozšíří hratelnost. Například dveře na přístupovou kartu, kontrolní skenery či dva typy robotických hlídacích psů. Za zmínku stojí průhledné skleněné zdi, elektrické ohradníky a speciální lokalizační zařízení, které připevníte na vězně, abyste o nich měli 100% přehled.

Byť není rozšíření nijak velké, nejde o bezplatný update. Na Steamu aktuálně vyjde Future Tech Pack na 2,99 eur, tedy asi 75 korun. Základní hra Prison Architect bez jakéhokoliv rozšíření je tam také v zajímavé akci – do konce listopadu jen za 6,24 eur (155 korun).

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz